Canlı Tv İzle

Sosyal

TopOfBlogs

Arşiv

Takipçilerimiz

Yazılarım Ücretsiz Mailinde.!

Kerem Gönlüm: En iyi sezonumu geçiriyorum Röportaj

Facebook'ta Paylaş

Efes Pilsen'li Kerem Gönlüm, bu yıl oyununu yukarı taşıdığını belirterek, "Kariyerimin en iyi sezonunu geçiriyorum" dedi.

Efes Pilsen ve Milli Takım'ın deneyimli oyuncusu Kerem Gönlüm www.fibaeurope.com'a bir röportaj verdi.

Çok çalışarak ilerlemiş yaşına rağmen basketbolunu her yıl yukarıya taşıdığını söyleyen Kerem Gönlüm, “En iyi sezonumu geçiriyorum.” diye konuştu. Kerem, “Her yıl basketbolumu geliştiriyorum. Çok çalışıyorum. Özellikle bu yıl koç Ergin Ataman’ın bana olan güveni de oyunumu yukarı taşımamda yardımcı oldu. Kariyerimin en güzel sezonunu geçirdiğimi söyleyebilirim.” dedi.

Efes Pilsen’de gerçek kimliğini bulduğunu ifade eden Gönlüm lacivert beyazlı kulüpte duyduğu mutluluğu da, "Her sezon olduğu gibi, bu sezona da Euroleague’de Final Four hedefiyle başladık. Ancak bu sezon yeni kurulan bir takım olmanın dezavantajlarını yaşadık. 12 çok iyi oyuncudan oluşan bir takımız ancak adaptasyon süreci beklenenden uzun sürdü. Sonuç olarak da Euroleague’deki hedefimize ulaşamadık. 4 sezondur Efes Pilsen’de oynuyorum. Daha önce farklı takımlarda oynadım ama şu anda burada çok mutluyum. Kontratım sezon sonunda sona erecek. Şartlar ne olur bilmiyorum ama ama burada gerçekten çok mutluyum çünkü beni ben yapan yer Efes Pilsen” şeklinde ifade etti.

Kerem Gönlüm önümüzdeki Eylül ayında Polonya’nın evsahipliği yapacağı Eurobasket 2009’a ve o turnuvada ay yıldızlıların şansını da değerlendirdi.

Kerem, "Geride kalan son üç Avrupa Basketbol Şampiyonası bende güzel anılar bırakmadı. Onlarda yeteri kadar başarılı olduğumuz söyleyemem. Umarım Polonya’da hem takım hem de kendim iyi bir turnuva geçiririz. Bunu yapabileceğimizi eleme maçlarında gösterdik. Önümüzde 4-5 aylık bir süre var. Milli takım kadrosunun kimlerden oluşacağını tahmin etmek biraz güç, ama herke Polonya’da aynı eleme maçlarından olduğu gibi savaşan bir Türkiye izleyecek. Bence zorlu bir kura çektik. Herkesin bildiği gibi Litvanya çok büyük bir rakip. Polonya evsahibi avantajına sahip ve bunu mutlaka kullanacaktır. Bulgaristan belki yıldızlara sahip olmayabilir ama çok derin bir takım ruhuna sahipler. Bizi kesinlikle zor maçlar bekliyor“ diye konuştu.

Facebook'ta Paylaş

Yorum Yapmak İstermisiniz?

 
Canlı Tv İzle - Canlı Tv İzle