Canlı Tv İzle

Sosyal

TopOfBlogs

Arşiv

Takipçilerimiz

Yazılarım Ücretsiz Mailinde.!

Kadınlar All-Star Ardından

Facebook'ta Paylaş

KIRMIZI TAKIM: 107 - BEYAZ TAKIM: 96
Salon: Karşıyaka
Hakemler: Elif İnci, Ozan Gönen, Tarkan Tuser
Kırmızı Takım: Shavonte Zellous 4, Işıl Alben 3, Penny Taylor 9, Sylvia Fawles 17, Yasemin Horasan 6, Nevriye Yılmaz 17, Anna De Forge 8, Esmeral Tunçluer 6, Gülşah Akkaya 11, Zane Tamane 14, Merve Aydın 2, Bahar Çağlar 8, Tuğba Talaşlıoğlu 2
Beyaz Takım: Natasha Lacy 8, Birsel Vardarlı 12, Diana Taurasi 9, Courtney Paris 4, Nevin Nevlin 7, Tuğba Palazoğlu 5, Alba Torrens 11, Ashley Walker 15, Melike Bakırcıoğlu 3, Nilay Kartaltepe 13, Ayşe Cora 9
1. periyot: 26-31
Devre: 53-47 (Beyaz Takım lehine)
3. periyot: 78-78

3 SAYI YARIŞMASI TAURASI'NİN
Karşıyaka Spor Salonu'nda düzenlenen organizasyon, 3 sayı yarışmasıyla başladı. Yarışmada, Diana Taurasi (Galatasaray Medical Park), Dila Aşkın (Kayseri KASKİ Spor), Gülşah Akkaya (Optimum TED Ankara Kolejliler), Esra Erden Atacan (İstanbul Üniversitesi) ve Shavonte Sade Zellous (Mersin Büyükşehir Belediyesi) birincilik için yarıştı.
Dila Aşkın ve Esra Erden Atacan ile finale kalan Diana Taurasi, 13 puanla 3 sayı yarışmasını kazandı.
EN YETENEKLİSİ OLCAY ÇAKIR
Yetenek yarışmasında ise Deniz Çolakoğlu (Samsun Basketbol), Doğa Comba (Samsun Basketbol), Olcay Çakır (Fenerbahçe) ve Özge Yavaş (Optimum TED Ankara Kolejliler), birincilik için mücadele etti. Çeşitli aşamalardan oluşan parkuru 23 saniyede tamamlayan Olcay Çakır, yetenek yarışmasının galibi oldu.
Ayrıca, Avrupa Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanan Kadın Milli Takımı oyuncuları ve teknik ekibinde yer alanlar da tek tek isimleri okunup kendileri için hazırlanan kürsüye çıktı. Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Kadın Basketbolundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Julide Sonat, oyunculara ve teknik ekibe birer plaket verdi.

Facebook'ta Paylaş

Yorum Yapmak İstermisiniz?

 
Canlı Tv İzle - Canlı Tv İzle