Canlı Tv İzle

Sosyal

TopOfBlogs

Arşiv

Takipçilerimiz

Yazılarım Ücretsiz Mailinde.!

Hidayet: Mutsuzum Ntvspor Açıklaması

Facebook'ta Paylaş

NBA'de Toronto Raptors forması giyen milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu, Türkiye'ye döndü.

Zor bir sezonu geride bırakan Hidayet Türkoğlu, istediği gibi bir performans sergilemediğini ve bunda hem kendisinin hem kulübünün hatalarının olduğunu belirtti.
NTV Spor’dan İsmail Şenol’un sorularını yanıtlayan Hidayet, “Sezon hakkında pek konuşmaya gerek yok. İstediğim gibi bir sezon olmadı. Üzüntüsünü doğal olarak yaşıyorsun. Bir önceki sene NBA finali oynuyorsun, iyi bir kontrat imzalıyorsun ve beklentiler yüksek oluyor. Sezonu iyi geçiremeyince bu sizi doğal olarak etkiliyor. Bunun nedenleri var; bu nedenleri her zaman konuşabilirim. Benim de hatalarım var, kulübün de bazı konularda hataları vardır” dedi. 

Türkoğlu, Kanada basınında çıkan haberlerin doğru olmadığını söylerken, mutsuz olduğu yönündeki söylentileri de doğruladı.
Mutsuzluğunun nedenleriyle ilgili detaylı açıklama yapmaktan kaçından deneyimli oyuncu, “İyi bir kontrat imzaladığın zaman beklentiler de yüksek oluyor. Doğal olarak da bütün ilgi alaka benim üzerimdeydi. Çıkan haberlerin gerçeklik payı yoktu, Bazılarının da vardı. Hiç mutlu değilim. Sezon sonuna doğru gelişmiş olaylardan dolayı keyifsizim. Şu an bunu burada noktalayalım, olur da görüşme fırsatı bulursak bunu daha detaylı bir şekilde anlatır ve neler yaşadığımı sizinle paylaşırım” şeklinde konuştu.
"DÜNYA ŞAMPİYONASI’NDA BEKLENTİLER YÜKSEK"Hedefinin Dünya Şampiyonası’na en iyi şekilde hazırlanmak olduğunu belirten Hido, “Şu anda eve döndüğüm için mutluyum. Ailemle arkadaşlarımla iyi vakit geçireceğim. Yıllardır yapamadığım iyi bir tatil yapmayı planlıyorum. Fizik olarak 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası’na daha iyi bir yere gelmemi sağlayacaktır. Moral olarak da ailem ve arkadaşlarımla iyi vakit geçirdiğim zaman o problem de çözülecek. Eve döndüğüm için mutluyum şu anda” diye konuştu.
31 yaşındaki yıldız, Milli Takım’da geçen sene iyi bir hava yakaladıklarını ve bu olumlu havayı sürdürmek istediklerini söylerken, “Kendi ülkende, kendi seyircinin önünde oynuyorsun. Doğal olarak da beklentilerin bir hayli yüksek olacaktır. Geçen sene yakaladığımız iyi bir hava var. İyi başladığımız bir turnuvayı iyi bitiremedik, ama genç bir ekibe göre iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah kendi ülkemizde iyi mücadele eder ve başarılı oluruz” diyerek sözlerini tamamladı.

asıl link : http://www.ntvmsnbc.com/id/25097574/

Facebook'ta Paylaş

1 Yorum Yapıldı Hidayet: Mutsuzum Ntvspor Açıklaması

  1. Ersan ilyasova müthiş oynuyor bu turnuvada

Yorum Yapmak İstermisiniz?

 
Canlı Tv İzle - Canlı Tv İzle