Canlı Tv İzle

Sosyal

TopOfBlogs

Arşiv

Takipçilerimiz

Yazılarım Ücretsiz Mailinde.!

LeBron James ne yapmalı ?

Facebook'ta Paylaş
25 yaşındaki süper yıldız LeBron James, Cleveland Cavaliers ile yedinci sezonunu geride bıraktı.  İki kez ligin en değerli oyuncusu seçilen James'in önünde artık iki yol var.  Ya Cavaliers ile yeni bir sözleşme imzalayacak ya da daha büyük bir şehirde oynayabilmek için Cleveland'ı terk edecek.
Altı maç sonunda Boston Celtics'e elenerek playoff'a veda eden Cleveland'da bir kez daha hayal kırıklığı yaşayan Lebron James, daha önce transfer döneminde tüm opsiyonlarını görmek istediğini söylemişti.  Yıldız oyuncunun opsiyonları fazla... Yazın LeBron James'e maksimum kontratı önerebilecek takımlar arasında New York Knicks, Chicago Bulls, Miami Heat,  Los Angeles Clippers ve Brooklyn'e taşınması gündemde olan New Jersey Nets bulunuyor.
1 temmuz'da başlayacak transfer dönemi öncesinde, NBA kuralları gereği maddi açıdan en avantajlı takım Cleveland Cavaliers... Cleveland, LeBron James'e altı yıl için 125 milyon 500 bin dolar önerebilirken; diğer takımlar en fazla beş yıl-96 milyon 100 bin dolarlık kontrat teklifi yapabilecek.
Ancak Lebron James'in Cleveland'a oranla daha büyük bir şehirde oynaması, basının daha çok ilgisini çekeceğinden daha büyük reklam anlaşmalarını da beraberinde getirecek...  Bu da aradaki yaklaşık 30 milyon dolarlık farkın önemini biraz daha azaltıyor.  Henüz bir planı olmadığını belirten LeBron James'in yaz döneminde nasıl bir karar vereceği şimdiden merak konusu.

Facebook'ta Paylaş

1 Yorum Yapıldı LeBron James ne yapmalı ?

  1. R-J Dedi ki:

    Now, we will see what was the problem, Lebron or the team. In Miami, there will not excuses, this team must be the champion
    Regards,
    http://transfersaqueneutral.blogspot.com/
    (a blog about Football and NBA transfers)

Yorum Yapmak İstermisiniz?

 
Canlı Tv İzle - Canlı Tv İzle